ROZVOZ JÍDEL

ROZVOZ JÍDEL A PODMÍNKY

Vážení návštěvníci, pro Vaše větší pohodlí nabízíme rozvoz pizzy, burgerů a hotových jídel z naší nabídky na objednávku. Rozvážíme v okruhu 12 km Dolních Břežan, pro ostatní místa je nutno projednat rozvoz individuálně. Rozvoz jídel je zpoplatněn. Tyto podmínky platí pro místa uvedené v přehledu rozvozových míst níže.

Objednat lze přes telefonní linku +420 241 402 609 nebo 722 944 921

Objednávky na telefonních číslech, přijímáme již od 7h. ranní!

Rozvoz hotových jídel:
Po – So od 10 do 14 hod (poslední objednávku přijímáme ve 14:00 hod)
Rozvoz pizzy a burgerů:(POZOR ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY)
Po – Pá od 10 do 14 hod (poslední objednávku přijímáme v 14:00 hod)

JAK SI U NÁS OBJEDNAT. Objednávka telefonicky, můžete od 7h. ranní: Pro realizaci Vaši objednávky, nám prosím sdělte následující informace, 1. Jakou Pizzu, Burger, jídlo či nápoj si objednáváte. 2. Vaše jméno a příjmení. 3. Adresu pro dodání (město, obec, ulice, číslo popisné) 4. Váš telefon, na kterém budete celou dobu přítomni a který bude kontaktním místem. Přesto, že doručení zboží bude realizováno místními lidmi, doporučujeme, abyste uvedení místa dodávky věnovali patřičnou pozornost a pokud možno uvedli i detailnější popis. Jedná se o místa, jejichž jméno je např. známé pouze v dané lokalitě. Pracovník ROZVOZU v terénu bude na čísle 725 430 198, buďte prosím připraveni, že Vás může v případě nejasností kontaktovat.

a) Hotovost – z bezpečnostních důvodů naši řidiči nedisponují větší hotovostí, proto Vás prosíme, abyste si připravili při placení částku, která se bude blížit ceně objednávky.Máte-li bankovku hodnoty 2.000,- nebo 5.000,- Kč, nahlaste nám to, prosím (předejdete komplikacím). b) Existuje možnost platit stravenkami Sodexho Pass, Chéque déjeuner, Ticket Restaurant. Na stravenky nevracíme!!! c) Jídla z objednávky nerozpočítáváme / jedna objednávka=jedna platba! d) Každá naše dodávka bude doprovázena účtenkou.

Čas dodávky je závislý na aktuálním počtu objednávek a přírodních podmínkách. Objednávky budou řazeny a budou se vyřizovat podle času, kdy objednávka bude přijata. Minimální doba dodáni vaší objednávky bude cca 20- 90 min. Pokud požadujete dodání na konkrétní čas, počítejte s možnou odchylkou +/- 30 min. Pro informaci uvádíme, že např. objednávka a pečení pizzy trvá kolem 10 min., manipulace a balení 5 min., doprava do nejbližší lokality 5 min. (Toto je situace, kdy jste první v řadě objednávajících, nepeče se pizza pro zákazníka na jídelně a bydlíte za rohem). V praktickém provozu se doba násobně prodlužuje, proto Vás prosíme, abyste s touto realitou počítali a jídlo si objednávali s předstihem. Z důvodu vysokého počtu objednávek, může nastat případ, že objednávky nebudeme moci přijímat. Proto si vyhrazujeme právo, ukončit další příjem objednávek před koncem rozvozové doby. Zákazník o tom bude informován.

Na Vámi sdělenou adresu přivezeme pizzu ve speciálním tepelně vyhřívaném boxu. Kvalita pokrmu by neměla výrazně utrpět. Občerstvení bude dopravováno tak, aby si zachovalo předpokládanou teplotu pro konzumaci. Dovoz bude k místu, které uvedete při objednávce. K uvedenému místu dodávky musí vézt silniční komunikace, která je sjízdná osobními vozy. V případě, že dojde ke zhoršení klimatických podmínek, zejména v zimě, je nutno sdělit reservní místo dodávky, kam se dá zajet bez omezení a kde budete schopni dodávku převzít. Z časových důvodů nejsme schopni dodávat zboží do jednotlivých bytů v patrech činžovních domech. Objednavatel by měl dodávku očekávat před vchodem do určeného objektu. Pracovník ROZVOZU v terénu bude na čísle 725 430 198, buďte prosím připraveni, že Vás může kontaktovat.

ROZVOZOVÁ PÁSMA

PÁSMO I. 19,-  DOLNÍ BŘEŽANY, LHOTA

PÁSMO II. – 29,-  ČERNÍKY, HODKOVICE, CHOLUPICE, JAROV, JESENICE, KÁROV, LIBUŠ, LIBEŇ, LIBEŘ, OHROBEC, OKROUHLO, PÍSNICE, TOČNÁ, VESTEC, ZLATNÍKY, ZVOLE

PÁSMO III. – 49,-  DOBŘEJOVICE, HERINK, HLUBOČINKA, HODKOVIČKY, JÍLOVÉ U PRAHY, KAMÝK, KOMOŘANY, KUNRATICE, LIPENCE, LHOTKA, LAHOVICE, MODŘANY, OLEŠKO, KOCANDA, PSÁRY, DOLNÍ JIRČANY, HORNÍ JIRČANY, RADLÍK, HRNČÍŘE, OSNICE, ZDIMĚŘICE, SKOCHOVICE, STRNADY, ŠTĚDŘÍK, BŘEZOVÁ, VRANÉ NAD VLTAVOU, ZBRASLAV, ZAHOŘANY

OBJEDNÁVKA NAD 600,- Kč DOPRAVA ZDARMA!

ROZVOZY NAD 10 KILOMETRŮ, Z ČASOVÝCH DŮVODŮ NEPŘIJÍMÁME!

Cena za obaly – Cena je stanovena na 10 Kč/obal na pizzu a 7 Kč až 15 Kč /box na salát a hotová jídla.

Reklamace: Případnou reklamaci uplatníte ihned při přebírání zásilky. Na pozdější reklamace bohužel nemůžeme objektivně reagovat.