O NÁS

Vážení návštěvníci

Vítáme Vás na našich stránkách. Specializujeme se na burgery připravované z kvalitního hovězího masa, které jinde neochutnáte! V naší nabídce také najdete skvělou pizzu, vyrobenou z tenkého křupavého těsta a zdobenou kvalitními ingrediencemi z Čech i Itálie. Neváhejte a navštivte nás, stále se snažíme vylepšovat naše služby a rozšiřovat nabídku jídelního lístku. K dispozici jsou Vám prostory naší jídelny a v létě Vás uvítáme na letní zahrádce, kterou ocení zejména rodiny s dětmi a cyklisté. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že budete patřit mezi naše spokojené hosty!

Jak to všechno začalo

Vše začalo 12. 5. 2006, kdy jsem po 19 letech praxe v gastronomii hodně zariskoval a otevřel svůj první podnik, vysněnou Jídelnu U Šimůnků.

První krůčky nebyli vůbec jednoduché, protože jsme se hned v začátcích potýkali s dodavateli, kteří nabízeli nekvalitní zboží, bylo tedy zapotřebí, abychom si veškeré suroviny nakupovali sami. Přesto všechno se podařilo našim zákazníkům nabídnout kvalitu za příznivé ceny. Jen díky kvalitním surovinám a pokrmům, které pro vás každý den čerstvě připravuje náš profesionálně školený personál, je dnes Jídelna U Šimůnku považována za místo kde se opravdu dobře najíte

Aby toho nebylo málo, tak jsem zjistil, že v dané lokalitě Dolních  Břežan, chybí něco originálního a osobitého. Proto jsme se pustili do dalšího projektu, který vznikl z naší bývalé cukrárny, kterou jsme z části zachovali a zbytek nahradili technologií na výrobu kvalitních domácích Burgerů a Italské pizzy. 

Zdeněk Šimůnek